Česky English Deutsch

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Náhr. plnění

Náhradní plnění

Vážení obchodní přátelé,

obracíme se na Vás s nabídkou pomoci řešit i v roce 2020 ve Vaší firmě či organizaci povinnosti, vyplývající z novely zákona č. 136/2014 Sb. o zaměstnanosti.

kooperace


Zákon v § 81 ukládá zaměstnavatelům s více než 25 zaměstnanci v pracovním poměru, zaměstnat zdravotně postižené osoby v povinném podílu 4 % na celkovém počtu. Odvod při neplnění, kdy za každou osobu se ZP, kterou by zaměstnavatel měl zaměstnat, činí 2,5 násobek průměrné měsíční mzdy v NHosp., tedy již 83.573,- Kč pro rok 2020, je tak významným finančním nákladem firmy.

STYL PLZEŇ VD  je firmou, která splňuje podmínky § 81, odst. 2, písm. b), zákona č. 136/2014 Sb. o zaměstnanosti a může Vám v rámci obchodní a výrobní spolupráce výrazně pomoci splnit povinný podíl ZP. 

Pro zápočet 1 pracovníka se ZP za rok 2020 odpovídá dle zákona objem roční fakturace výroby a služeb ve výši cca 234 003,- Kč bez DPH.

 

Jsme firmou s 60ti letou  tradicí zaměstnávání zdravotně postižených osob v oboru šití dámské, pánské a sportovní konfekce a jiných textilních výrobků, výroby a kompletace elektrotechnických výrobků, včetně kabelových svazků, výroby plochých těsnění všech druhů užití, knihařských služeb, kartonáže, obalů z PVC a papíru a v kompletaci výrobků pro firmy v ČR i v zahraničí. To vše v kvalitě, řízené v certifikovaném systému dle ISO 9001:2015, a při celkovém počtu zaměstnanců přes 220 osob a s podílem přes 60 % osob se zdravotním postižením. 

Využitím nabídky získáte kvalitní produkci, výrobky či služby a zároveň možnost splnit zákonnou povinnost a snížit náklady své firmy či organizace. V případě zájmu se prosím obraťte na obchodní oddělení jednotlivých výrobních závodů.

Firma STYL PLZEŇ VD je členem Svazu českých a moravských výrobních družstev a Asociace zaměstnavatelů převážně zdravotně postižených osob, se sídlem v Praze, Václavské nám. 21. Této řádné obchodní a výrobní formy spolupráce k plnění povinného % osob se zdravotním postižením využívá s naším družstvem  již úspěšně řada firem v celé ČR.

 
Těšíme se na Vaše poptávky a zakázky.

  
Zděna Dvořáková
Předsedkyně družstva

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.