Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Ochrana oznamovatelů

Ochrana oznamovatelů

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

 

Povinný subjekt: Styl Plzeň s.r.o

Adresa: Radobyčická 25, Plzeň 301 00

Příslušná osoba: Ivana Plzáková, Bc.

Telefonní číslo: +420 377 361 132

E-mailoznamovatele@styl-plzen.cz

Způsoby oznamování

Oznámením se rozumí oznámení fyzické osoby obsahující informace o možném porušení právních předpisů, o jehož spáchání se oznamovatel dozvěděl v souvislosti s prací nebo jinou obdobnou činností.

V souladu s ustanovením § 9 odst. 2, písm. b) bodu 3. zákona o ochraně oznamovatelů se vylučuje příjem oznámení od osob, které pro povinný subjekt nevykonávají práci nebo obdobnou činnost podle výše uvedených kategorií.

Možnosti oznámení

Písemná oznámení

Telefonická oznámení

  • telefonicky na čísle +420 377 361 132

Ústní oznámení

  • osobně, v kanceláři č. 116, v sídle firmy

Externí oznamovací kanál

V souladu se zákonem č 171/2023 Sb., o ochraně oznamovatelů lze podat oznámení také prostřednictvím externího oznamovacího systému zřízeného Ministerstvem spravedlnosti https://oznamovatel.justice.cz.

Styl Plzeň s.r.o má zpracovanou vnitřní směrnici č 4/2023 platnou od 15. 12. 2023 pro tuto problematiku. Směrnice zavádí vnitřní oznamovací systém jako souhrn postupů při přijímání oznámení, jejich evidenci a zpracování, ochraně totožnosti oznamovatele a ochraně informací uvedených v oznámení.

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.